Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin zakupów

Poniższy regulamin dotyczy klientów indywidualnych. W sprawie zasad współpracy z księgarniami i hurtowniami prosimy o kontakt. Zasady współpracy z dotychczasowymi klientami instytucjonalnymi nie ulegają zmianie.

  

  

Regulamin zakupów dla odbiorców indywidualnych  

 

INFORMACJE OGÓLNE

1.

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet. Sprzedającym jest Musica Iagellonica Sp. z o.o., ul. Westerplatte 10, 31-033 Kraków.     

2.

Wszystkie produkty oferowane w sklepie są wolne od wad fizycznych i prawnych oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3.

Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.  

4.

Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wystawiamy paragony lub na życzenie kupującego faktury VAT.

   

KOSZTY

5.

Koszty przesyłki krajowej i zagranicznej zależne są od całkowitej wagi zamówienia (dokładna kwota zostaje zawsze podana w momencie składania zamówienia). Określone zostały one w zakładce „Koszty przesyłki”, znajdującej się na stronie internetowej Wydawnictwa.

6.

Przy zamówieniach krajowych o wartości przekraczającej 200 złotych (niezależnie od wagi i po uwzględnieniu wszelkich zniżek) koszt przesyłki ponosi Musica Iagellonica Sp. z o.o.

7.

Koszty przesyłki zagranicznej zależnie są od całkowitej wagi zamówienia i kraju docelowego (dokładna kwota zostaje zawsze podana podane w momencie składania zamówienia). W przypadku przesyłki zagranicznej nie jest możliwa płatność za pobraniem – akceptujemy wyłącznie przedpłatę (kartą płatniczą lub przelew na nasze konto bankowe).

 

RABATY

8.

Klienci, którzy zarejestrowali się w naszym serwisie i równocześnie zapisali się do subskrypcji (podając ten sam adres e-mailowy, co w karcie rejestracji), aby  otrzymywać informacje o nowościach i promocjach, otrzymują rabat w wysokości 10% na zakup wszystkich naszych towarów. Rabat nie dotyczy kosztów przesyłki.

9.

W przypadku rezygnacji z subskrypcji, rabat zostaje anulowany.

 

PRZESYŁKA

10.

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub za pomocą firm kurierskich.

11.

Książki wysyłamy dwa razy w tygodniu, po otrzymaniu przedpłaty lub potwierdzenia zamówienia za pobraniem. Przesyłki są dostarczane Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni od dnia wysłania. Firma kurierska dostarcza przesyłki w ciągu 1-2 dni roboczych po wysyłce z naszego magazynu.

 

PŁATNOŚĆ

12.

Możliwe są następujące formy płatności:
  • Przedpłata za pomocą przelewu bankowego na nasze konto bankowe – numer konta zostanie przesłany e-mailem po dokonaniu zamówienia.
  • Przedpłata za pomocą platformy eCard – Płacę z Inteligo (Inteligo), mTransfer (mBank), MultiTransfer (MultiBank), Płać z Nordea (Nordea), Przelew24 (Bank Zachodni WBK), Przelew z BPH (Bank BPH), Płacę z PKO Inteligo (PKO BP), Bank Millenium, Deutsche Bank Polska, ING Bank Śląski, Invest Bank, Kredyt Bank, Polbank EFG, Raiffeisen Bank Polska.
  • Przedpłata za pomocą karty płatniczej (Visa, MasterCard, AmericanExpress).
  • Za pobraniem – zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi, listonoszowi lub na poczcie.

13.

Wszystkie informacje o płatności przesyłane są za pomocą bezpiecznego połączenia szyfrowanego SSL.

14.

Autoryzacja karty kredytowej oraz wszystkie informacje o karcie przekazywane są bezpośrednio pomiędzy klientem oraz serwisem autoryzacyjnym eCard.

 

ZWROT TOWARU I REKLAMACJE

15.

Klient będący konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, tj. dokonujący zakupów Towarów niezwiązanych bezpośrednio z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą lub zarobkową, ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania lub daty jego doręczenia przez operatora pocztowego lub kuriera.Warunkiem jest przesłanie za pomocą poczty elektronicznej lub na adres wydawnictwa oświadczenia o odstąpieniu od umowy najpóźniej 14 dnia, licząc od daty otrzymania towaru lub daty doręczenia towaru przez operatora pocztowego lub kuriera. W ciągu kolejnych 14 dni kalendarzowych należy wysłać lub dostarczyć towar do wydawnictwa w nienaruszonym stanie. W przypadku odsyłania towaru należy tego dokonać na własny koszt. Oświadczenie o zwrocie towaru (odstąpieniu od umowy) klient może złożyć na formularzu przedstawionym w pkt  pkt 25 na końcu niniejszego regulaminu, jednak korzystanie ze wskazanego formularza nie jest  obowiązkowe.

16.

Zwrot kosztów towaru i kosztów przesyłki towaru do zamawiającego, jakie Klient poniósł, płacąc za zamówienie, w przypadku odstąpienia od umowy (pkt. 15 Regulaminu) zostanie dokonany na wskazane konto bankowe lub na adres klienta niezwłocznie, jednak nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania zwróconego towaru.

17.

W przypadku niezgodności towaru z umową (zamówieniem) lub wady towaru prosimy o kontakt e-mailowy (poprzez Formularz kontaktowy) lub telefoniczny (+48 734123189 lub +48 600 371813). Ustosunkowujemy się do uwag Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności lub wad towaru.

18.

Wady fabryczne powinny być zgłaszane w ciągu trzech miesięcy od daty otrzymania, wady powstałe podczas transportu – w ciągu 14 dni licząc od daty otrzymania towaru lub daty doręczenia towaru przez operatora pocztowego lub kuriera.

19.

Po uwzględnieniu reklamacji będziemy prosili o przesłanie reklamowanego towaru ze wskazaniem jego wad przesyłką poleconą za pomocą Poczty Polskiej. Towar z wadami lub uszkodzony podczas transportu zostanie wymieniony na pełnowartościowy. Jeśli nie istnieje możliwość wymiany, to gwarantujemy zwrot pieniędzy.

20.

W przypadku niezgodności towaru z umową lub jego wad (pkt. 17 Regulaminu) Klient otrzyma także zwrot kosztów, jakie ewentualnie poniósł przy odsyłaniu towaru. Pieniądze zostaną wpłacone na wskazane konto bankowe lub przesłane na adres klienta w ciągu 7 dniu od otrzymania zwróconego towaru.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

21.

Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient, składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje w momencie dokonania płatności (przedpłaty) lub odpowiednio w momencie e-mailowego potwierdzenia zamówienia w przypadku przesyłki pobraniowej.  

22.

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

23.

Kupując w naszym sklepie internetowym, Klient udziela nam pełnomocnictwa na zawarcie umowy o świadczenie usług w swoim imieniu z Pocztą Polską lub firmą kurierską, celem przesłania za jej pośrednictwem zakupionego towaru. Środki przekazane na ten cel nie stanowią naszego dochodu.

24.

Oprogramowanie Click Shop zapisuje informacje w plikach cookies dotyczących obszarów:

  • informacje na temat sesji,
  • ostatnio oglądane produkty,
  • oddanie głosu w ankiecie.

 

25.

Wzór odstąpienia od umowy

 ……………………………… (miejscowość), dnia ………………

…………………………………………… (imię, nazwisko)

…………………………………………… (adres)

 

Do:

Musica Iagellonica Sp. z o.o.

ul. Westerplatte 10

31-033 Kraków

 OŚWIADCZENIE

O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

 

Zgodnie z punktem 15 Regulaminu sklepu Musica Iagellonica oraz ogólnymi zasadami prawa oświadczam, iż odstępuję od umowy sprzedaży ………………………………………………………… (przedmiot sprzedaży) zawartej w dniu ……………………………

Wskazuję, iż wskutek odstąpienia od umowy, ta jest uważana za niezawartą, a strony są obowiązane do wzajemnego zwrotu świadczeń, w stanie niezmienionym. Wobec powyższego wnoszę o zwrot zapłaconej przeze mnie ceny wraz z kosztami przesyłki towaru do mnie, jakie poniosłem, płacąc za zamówienie, w wysokości ………… zł w terminie 7 dni od daty zwrotu przeze mnie przedmiotu sprzedaży.

Zwrotu powyższej kwoty proszę dokonać na moje konto bankowe* ................................ / na adres* ....................

Niniejszyn zwracam przedmiot sprzedaży w stanie niezmienionym** / Niniejszym oświadczam, iż przedmiot sprzedaży w stanie niezmienionym zostanie zwrócony***/wysłany*** w ciągu 14 dni kalendarzowych**.

…………………………… (podpis)

 

* ** *** proszę wybrać odpowiednią opcję

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl